.

.

JiangChaoBo Фрижидер Јајце Кутија Домаќинство Транспарентен Појасни Јајце Грижа Кујна Јајце Кутија Пластична Кутија За Чување

JiangChaoBo Фрижидер Јајце Кутија Домаќинство Транспарентен Појасни Јајце Грижа Кујна Јајце Кутија Пластична Кутија За Чување

DEN 377.00
DEN 618.72
-39 %
Количина на стоки


Jiang Chao Bo Фрижидер Јајце Кутија Домаќинство Транспарентен Појасни Јајце Грижа Кујна Јајце Кутија Пластична Кутија За Чување
Големина на : 31*23*5.5 cm Материјал : ПП Тежина : 250g

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Техника:
Сјајни
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
JiangChaoBo
Капацитет:
21-40 парчиња на бонбони Алпите
Употреба:
Храна
Стил:
Модерна
Храна Контејнер Функција:
За Зачувување На Свежината
Пластични Тип:
PP
Решетки Количина:
24 Мрежа
Функција:
Порибено
Обликот:
правоаголник
Спецификација:
21*14*8cm
Производот:
Леб Кутија
Број На Модел На:
F1530
R

Тие исто така купуваат со овој производ