.

.

Ynaayu 20pcs/set Мал Цвет Хартиените Салфети 33*33cm Партија Хартија Serviettes Табела Салфетки За Роденден, Свадба Партија Материјали

Ynaayu 20pcs/set Мал Цвет Хартиените Салфети 33*33cm Партија Хартија Serviettes Табела Салфетки За Роденден, Свадба Партија Материјали

DEN 138.00
DEN 153.60
-10 %
Количина на стоки

Функција : Храна-одделение,Вода-базирани Мастило,Животната средина Пријателски,Nontoxic. Посебна табела оркестарот за роденден на фестивалот,Свадба Оркестарот. Тоа може да ви помогне да ја Подобрите атмосферата. Материјал : 100% Суровини и Дрво Целулоза (Biodegradable и Животната средина Friendl)
Плочка Големина : 13x13"(33cmx33cm) Folden големина : 6.5"x6.5" (16.5cmx16.5cm) Пакување : 1pack/opp вреќа, 1 пакет = 20 компјутери (2 слоеви/компјутери) Тежина : околу 80g/пакет answer : ___________________________ Note : кога тие се изложени на силна светлина, тие може да го промени боја или бледнее. Советува да не бидат изложени на сонце подолго време, флуоресцентни светилки или други светлина. Ве молиме да се чува на ладно,суво место. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
Превозот Совети
Ако изберете превозот опција : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(Бесплатен превозот),тоа не може да се обезбеди следење на информации за странски сегмент,но не грижете се, тоа, исто така, ќе пристигне во вашата земја успешно. Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број во овие наредби. Цел на повеќе од $9 Ние ќе превозот на пакет од страна на e-пакет во САД.(Бесплатен превозот) . Превозот Од Кина се Регистрирате Воздух Mail На други Земји . ( Бесплатен превозот) Цел Повеќе од $200 на Сите земји ќе превозот од EMS , DHL, или UPS. За Слободни. Ние ќе рефундирање на дека ако вашиот пакет е назад во Кина, и има проблеми на quaility. Можете да не контактирате на : еднаш кога ќе го добиете . ние ќе го реши проблемот за вас .

Повод:
Партија,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Големиот Настан,Назад На Училиште,Роденден
Шема:
Цртан филм животни,Цвеќе,Момче & Девојка,Пеперутка,Шарени,Решетки
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Број На Модел На:
YN-P051
Материјал:
Cowhide хартија
Бренд Име:
ynaayu
is_customized:
Yes
Пакет содржи:
20pcs
големина додека имаш:
16.5*16.5 cm
големина, додека ја отвори:
33*33cm
Материјал:
100% Хартија
Храна-одделение:
Еколошки
R

Тие исто така купуваат со овој производ