.

.

Тактички Капи Маскирна Boonie Sunhat Nepalese Капа Militares Војска Mens Воена Пешачење Капи Лето Кофа Шапка Риболов

Тактички Капи Маскирна Boonie Sunhat Nepalese Капа Militares Војска Mens Воена Пешачење Капи Лето Кофа Шапка Риболов

DEN 379.00
DEN 715.20
-47 %
Количина на стоки

ZY отворено е продавница која се фокусира на Отворено и тактички активности како спортски,лов, кампување, качување и војска и др. Ние не ветуваме 1 : сите производи ќе бидат проверени внимателно пред да го испратите 2 : Ние поддршка за dropshipping Продавачот цел 3 : За Бренд dropshipping продавачи,ние не обезбедуваат бесплатни пакети за свој бренд 4 : За нарачки над $200 секој, ние може да се испрати на DHL Express за слободни(Освен за Бразил,Перу,Чиле и други оддалечени подрачја) 5 : За повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас директно 6 : Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме да ни даде 5 ѕвездички. Ако примите проблем со стоката, ве молиме да не веднаш ни даде лоша оценка, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе правилно да се реши проблем за вас
Тактички Капи Маскирна Boonie Sunhat Nepalese Капа Militares Војска Mens Воена Пешачење Капи Лето Кофа Шапка Риболов Капи *Карактеристики 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. ● Дише памук. ● Вентилирани метал trachoma на двете страни, кул и дише. ● Со намалување на вредноста јаже. ●Надвор од гребенот има тока дизајн што може да се вметнат во гранки и други додатоци! Лесно да се сокрие! Погоден за Тактичка Обука на Отворено Сонце Капи tactico *Имајте на ум : Тоа треба да биде прифатлив дека шапка ќе имаат браздата поради долги пратката *Квалитет : Направен од висок квалитет на памук и Полиестер материјал. *Големина : прилагодлив *Тежина : 0.14 kg *достапни Бои : Како на слика *Пакет се вклучени : 1 XTactical Капа
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење

Големина:
adjustable
Тип На Објект:
Кофа Капи
Материјал:
Полиестер,Памук
Топ Тип:
КУПОЛАТА
Бренд Име:
AYLOCO
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
воена hat05
Функција:
Дише,Удобно
Стил:
Воена Ловец Рибар Кофа Шапка
боја:
како на слика
Големина:
adjustable
Примена:
Вози, тактики,Риболов,отворено активност,Специјални Сили СВАТ се Крие
Материјал:
Полиестер и памук
R

Тие исто така купуваат со овој производ