.

.

12mm Сиво Сребрена Школка Бисер Лабава Монистра Одговара за Изработка на Хривнија Ѓердан DIY Прирачник Жените Накит Мода Прекрасна трговија на Големо

12mm Сиво Сребрена Школка Бисер Лабава Монистра Одговара за Изработка на Хривнија Ѓердан DIY Прирачник Жените Накит Мода Прекрасна

DEN 273.00
DEN 359.52
-24 %
Количина на стоки


Забелешка : сликата се должи на осветлување или точка на гледање, со видот може да биде пристрасен, јас се надевам дека ќе се разбереме!!!
Затоа што нашите производи се повеќе и повеќе, сите на производот, тежината е 30 грама, стандардот тежина со цел да се добие производ ќе преовладува.
Превозот и транспортот :
Проектот ќе се отстрани превозот 7-14 работни дена по плаќање
Сите предмети ќе бидат испратени на адресата наведена од страна на купувачот, ве молиме потврдете yourpayment.
Ние брод преку Кина пост. Понекогаш ние ќе го избере други превозот според tocustom услови во вашата земја.
Тоа обично трае околу 15-30 дена да се добие цел (претежно во 15-20 дена, ако thespeed е бавен, вие ќе добиете во еден месец), всушност, се зависи од onpostal процес.Ако сте во Италија, Шпанија, Јужна Америка и Средниот Исток, тоа ќе потрае повеќе од 30 дена, или дури и подолго.
Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на максималните периоди на работа.Понекогаш трае долго време, што се должи на локалните распоред одложувања или други причини.Ве молиме издвои доволно време за испорака и ве молиме да не контактирате доколку имате notreceived, проектот. Ве молам контактирајте ме, јас ќе ви даде разумен arrangementand објаснување, може да биде соодветно да се продолжи времето за испорака, ве молиме да не ги достават спорот. Почитувани купувачот, се надевам да се разбере. Ви благодарам многу!!!
Повратни информации и контакт со нас на :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ми корист, остави позитивни пет ѕвездички преглед на повратни информации. Ќе добар фидбек е многу ценет.
Ако мислите дека ти нема да ја оставиш мојата позитивни повратни информации, ве молиме да се чувствуваат удобно, дозволете ми да знам. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас би бил среќен да одговори на сите прашања може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе направам се што можам за да не подоцна од 24 часа назад до тебе, се надевам дека сите ние имаше добар пат!!!

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Школка
Објектот Тежина:
0.03
Број На Модел На:
T8371
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
16inch
се применуваат:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
1 акции /2 акции /5 акции
Мушка број:
1 акции x32pcs
е-прилагодена:
Yes
Пол:
жена девојка
Материјал Наука:
Школка
Стил:
Моден
Обликот:
круг монистра
R

Тие исто така купуваат со овој производ