.

.

Кул Светското Првенство Серија 3D Фудбал Дупка Водоотпорен Ѕид Налепница на Фудбалски Натпревар Во Салата Иновативни Винил Уметност Decal Оркестарот

Кул Светското Првенство Серија 3D Фудбал Дупка Водоотпорен Ѕид Налепница на Фудбалски Натпревар Во Салата Иновативни Винил Уметност

DEN 197.00
DEN 231.36
-15 %
Количина на стоки


2018 Светското Првенство Серија 3 D Фудбал Дупка Водоотпорен Ѕид Налепница на Фудбалски Натпревар Во Салата Иновативни Винил Уметност Decal Оркестарот Пад на Превозот
Карактеристики :
Производ големина : typesetting големина 60*90 cm / 23.62 * 35.43"
Производ материјал : ПВЦ
Карактеристики на производот : a назад лепак, не треба да се пренесе филм ставете директно.Водоотпорен, дамка, отпорни, отпорни на чистење.
Пакување Листа :
1x фудбал дупка на ѕидот налепница

Број На Модел На:
Светското Првенство Серија Ѕид Налепница
Материјал:
ПВЦ
Спецификација:
Single-piece Package
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници
Стил:
Креативните
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
Светското Првенство Серија Ѕид Налепница
Бренд Име:
famure
Пад на превозот:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ