.

.

500pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Празно Печат Ознака Приврзоци Овална Форма Накит Наоди 7x5x0.6mm, Дупка: 1mm

500pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Празно Печат Ознака Приврзоци Овална Форма Накит Наоди 7x5x0.6mm, Дупка: 1mm

DEN 1010.00
DEN 1403.04
-28 %
Количина на стоки


304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Празно Печат Ознака Привезоци, Овална
Големина : за 7mm долго, 5mm широк, 0.6 мм дебелина, дупка : 1mm.
304 Нерѓосувачки Челик е потребно високо полски и има сјај слична на sterling silver. Тоа останува светла и сјајна за години на долго се носат. Тоа може да бидат заменети со куки, jumprings, и пиновите да се earring, нараквици и така натаму.
Внимание : ако сакате да прилагодено вашиот зборови или лого, е MOQ 500pcs,можете да нарачате на овој линк :
http : //www.aliexpress.com/store/product/304-Stainless-Steel-Blank-Stamping-Tag-Pendants-Stainless-Steel-Color-7x5x0-6mm-Hole-1mm/1211616_32671546497.html
кога ќе нарачате ,ве молиме забелешка вашето барање.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
STAS-Q064
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
овална
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Обликот:
овална
единица:
500pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ