.

.

Handif 110V автоматско лента фармацевт сечење лента М-1000

Handif 110V автоматско лента фармацевт сечење лента М-1000

DEN 7987.20
Количина на стоки

обезбедување на квалитет
Handif интегрирани MRO купување на директна соработка со многу бренд за производство
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли место примерок цел?
A : се разбира, го поздравуваме за проверка на елементи, функционалноста, квалитетот и нашите услуги.Заштеда на време
Набавка процес е користење на електронска трговија, ефективна заштеда на набавката време и набавка на персоналот.
П : Која превозот методи се на располагање?
A : DHL, FEDEX, ТНТ, UPS-от, EMS, ВОЗДУХОТ (од врата до врата).By Курир : 4-7 Работни дена од страна на специјална понуда B.By Море : 20-25 Работни дена во именуваните порт на Нашите Услуги
Предноста на handif MRO интегрирани набавки
1.4% ракување полнење ако Paypal избран.
Handif автоматско лента фармацевт сечење лента М-1000
Компанијата Информации
Handif - на врвот на светот индустриски MRO набавки добавувачи
Шенжен handif Technology Co.
П : Дали имате било какви MOQ граница?
A : Да, MOQ на општата цел е 1 BUC.
Пакување & Испорака
Испорака 7 дена Плаќање Банка, Westerun Union, Paypal,T/T Порта Шенжен Испорака A. е лидер во интегрирани набавки снабдувач во светот е топ Индустриски MRO, за индустриски и комерцијални клиенти обезбеди еден-стоп производ-услуга, преку интеграција на синџирот на снабдување да им помогне на клиентите да се намали скриени трошоци на многу категории на мала количина на набавка, да се подобри ефикасноста на работењето, за да се постигне набавки активности повеќе транспарентни и може да се следат.
П : Која плаќањата се прифатливи?
A : T/T, Paypal и Western Union, постои дополнителна 4.By Воздух : 7 Работни дена во именува аеродромот C. прогноза набавки
Купувачите преку MRO набавки интеграција и handif веб-сајт систем за синхронизација на приклучните, подобро разбирање на потребниот производ испорака циклус, за да се воспостави оптималната купување план.
П : Како за олово време и за време на испорака од мојата цел?
A : да Доведе време е обично 2-8 работни дена во зависност од цел количина; времето за испорака е нормално 3-5 дена, треба екстра 2-3 работни дена за оддалечените области.
Handif главни производи, вклучувајќи
Опрема за заварување & лемење совет , машинска опрема & потрошен, алатка за & потрошен ,инструментација опрема & труд прибор ,канцелариски материјали & осветлување, материјали за предавање & складирање, безбедност на производот , експлозија & јаглен безбедност , електрични & електронски , механички & течност моќ на трансмисија , вентили и фитинзи , сврзувачки елементи & продажба , индустриски преглед , лабораториски анализи машина, лабораториска опрема & инструменти , тестирање & лабараториски потрошен материјал , во странство купување на околу 20 производ линија , 320 категории ,2800 подкатегории, 8682subclasses,повеќе од 1 милион на производот. одеднаш купување
Клиентите одржување, одржување, работење и слични производи, бидејќи тоа е некој потрошен, па често во употреба на штета што резултира во некои непланирани набавка, во ова време, handif MRO е едноставен процес и во однос anastomosis со широк спектар на производи, подобрување на претпријатието за обработка на несреќа, несреќа на ризик. Кратко време на испорака
голем број од листата, за да се избегнат некои од производствените претпријатија поради недостаток, не може да се користи за да се направи оштетената опрема.

боја:
Бела
Бренд Име:
HANDF
Тип:
Моќ Алатка Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ