.

.

2018 Лето Нови Mens Секојдневен Шорцеви Памук Тенок Средината На Плажа Краток Joggers Панталони Бермуди Masculina Коленото Должина Mens Шорцеви

2018 Лето Нови Mens Секојдневен Шорцеви Памук Тенок Средината На Плажа Краток Joggers Панталони Бермуди Masculina Коленото Должина

DEN 792.00
DEN 1439.52
-45 %
Количина на стоки


Здраво пријател, Ова е Chines големина pls избор правото големина ако не се сигурни pls контактирајте со нас,известувањето оваа цена не вклучува појас ви Благодариме

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Директно
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
TN-271LFP20180317
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Должина:
Knee Length
Половината:
28 29 30 31 32 33 34 36 38
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Одговара Тип:
Директно
Стил:
Повик
R

Тие исто така купуваат со овој производ