.

.

Beibehang Сопствена позадина mural природни предели пејзаж водопад дрвен мост 3d позадина papier peint carta da parati

Beibehang Сопствена позадина mural природни предели пејзаж водопад дрвен мост 3d позадина papier peint carta da parati

DEN 729.00
DEN 1056.00
-31 %
Количина на стоки

Било која големина на mural позадина е за целата шема. Во меѓувреме, означете ги вашите детали на ширината на ѕидот и висината под цел.Кога ќе го залепите на втората панел, да се биде внимателен за да одговара на позадината дефиниција. Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број.
Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат.
Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен. Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрати по курир / EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / UPS-от, но купувачот треба да плати данок). Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината.Користете scraper да се направи рамна позадина. начин на плаќање : Ние сме тука за да се прифати Alipay. Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. водоотпорен.Залепете го на ѕидот и употреба на нож за да се намали вишокот дел и користете крпа за да ја исчистите overflow лепак. Материјал Карактеристики : лесен за чистење Анти-статички, добра вода-порозни . Не ролни. Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе основен материјал "Блиц Сребро Платно"и следниве стандардната големина. Потоа користете крпа или сунѓер да се исчисти overflow лепак.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .
Ве молиме место со цел да се однесува на следниве пресметка метод : На пример, Вашиот ѕид од висина од 2,5 метри, ширина е 3 метри.Во зависност од ширината на секоја позадина, обележете го вертикални линии на ѕидот. 2 S quare метри = 2 компјутери. Сјајна површина. Анти-мувла
Земете На Гласачките Места :
Тоа е еден вид на Обичај mural позадина, Ние мора да произведуваат според вашиот ѕид точна големина (Висина и Ширина)." Што е прикажано на сликата : 1 . Површина : (2. Подготви потребните алатки : Лепак, Четка, Ролери, Scraper, Владетел, Нож, Крпа / Сунѓерот 2 . Во ред, кој може да го добиете она што го сакате.77 Квадратни метри . Откако ќе ја добиете вашата потврди големина и материјал, обично ќе брод во 2 дена.Користете нож за да се намали вишокот на дел од целиот зафат. Анти влажност.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето.Четка на лепило на грбот на секоја позадина панел и марк цел на нив. Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид е чиста и рамна. Ве молиме додадете екстра 0.
Производ Show (Прикажи) >>
Инсталација Белешки Забелешка Ние врши L "со цел да се плати во рок од 7 дена по отстранување. Ширина x висина = m = цел количество answer : ___________________________ Note : Да, ве Молиме да се биде внимателен 1 M2 цел. 3 S quare метри = 3 еез . И на средината шалче, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и отстранете ги. висок квалитет.

Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Број На Модел На:
mural позадина 3d
Бренд Име:
beibehang
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Печатени
Материјал:
свила позадина
Тип:
Природен Материјал Позадини
R

Тие исто така купуваат со овој производ