.

.

харли шлем женски лето светлина отворен лице половина Шлемови електрични половина шлем симпатична локомотива сонцето заштита за капетан шлем мажи

харли шлем женски лето светлина отворен лице половина Шлемови електрични половина шлем симпатична локомотива сонцето заштита

DEN 1842.00
DEN 1939.20
-5 %
Количина на стоки


2018 лето заштита од сонце жените розова црвено отворен лице половина мотоцикл шлем девојки електрично осветлување симпатична флип до шлем каско мото
Функција :
Боја : како на сликата
Употреба : мотокрос трки
Големина на : слободен големина
Тежина : 1.2 kg
Пакет содржи : 1 X Мотоцикл шлем
драг пријател , ако се прашувам големината, ве молам да ме контактирате и да ми кажете за вашата Глава турнеја
Јас ќе ви даде разумни Предлози
Производот се покаже :
0

Тип На Објект:
Шлемови
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MJMOTO
Сертификат за квалитет:
Dot
Тежина:
1kg
Шлем Материјал:
ABS
Шлем Стил:
Половина Шлем
Пол:
Унисекс,Жени,мажи,Машки,Женски,Тинејџерскиот
Сезоната:
универзална,Пролет,Лето,Есен,Зима
боја:
Црвена
Функција:
Заштита од сонце,Водоотпорен,Windproof
Големина:
бесплатни големина
погоден:
Велосипед,Велосипед
Користење На Опсег :
Слободно време,голф,Електрични,локомотива,пикник
feature2:
преубава,симпатична,Јагода,лубеница
Feature3:
masei шлем
Повод:
Нова Година Подароци,Роденденски Подароци,Божиќ Ден на Вљубените D
R

Тие исто така купуваат со овој производ