.

.

WATTENS Бисер Накит,природен Бисер Ѓердани,мода Слатководни Бисер 925 фунта сребрен Ѓердан Pendant жените за љубовта подарок

WATTENS Бисер Накит,природен Бисер Ѓердани,мода Слатководни Бисер 925 фунта сребрен Ѓердан Pendant жените за љубовта подарок

DEN 288.00
DEN 2400.00
-88 %
Количина на стоки


Метална боја:
бел бисер, розова бисер, виолетова бисер
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WATTENS
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
CYP0046790B
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Додатоци
Компатибилност:
Додатоци
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери
is_customized:
Yes
бисер одделение:
AAAA
бисер боја:
Бела, розова, виолетова, црна
Пакет:
накит кутија
Синџир должина:
за 45см
бисер големина:
8-9mm
Метал Печат:
925 Sterling silver
R

Тие исто така купуваат со овој производ