.

.

нео-Готски панк рок Карибите pirate черепот pendant ѓердани црвениот кристал очите Бесплатен Превозот со врвен квалитет бакар мода накит

нео-Готски панк рок Карибите pirate черепот pendant ѓердани црвениот кристал очите Бесплатен Превозот со врвен квалитет бакар

DEN 168.00
DEN 186.72
-10 %
Количина на стоки


започнете
крајот
здраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред. сите jewelries може да се меша било која боја и квантитет на Пакет да се испрати. Добредојдовте да го погледне наоколу и да изберете повеќе ако ви се допаѓа. ако се меша да се купи,можете да кликнете на "додади во кошничка",кога конечно ги купите сите, а потоа кликнете на "view превозот кошничка", а потоа кликнете" купи сите". но, да не плаќаат за тоа.тогаш јас ќе се промени вкупната цена за вас, по ова, тогаш ќе го плати тоа. кликнете на "додади во кошничка"-еден по еден остави порака во веб тоа која боја и количина,јас ќе ги провери, а потоа испрати како вашата боја и quanlity на секој објект.ако вкупниот добро е да чини над $200 може да се ослободи брз начин. Производ тежина : 17 G Спецификација : 30мм * 44mm Синџир : 50cm метал : чист бакар врвен квалитет
нео-Готски панк рок Карибите море пиратски черепот pendant ѓердани црвениот кристал очите Бесплатен Превозот со врвен квалитет бакар мода накит
големина

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Скелетот
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
До 2015
Бренд Име:
ТИГАР ТОТЕМ
Функција:
Период Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Панк
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
30мм*44MM
R

Тие исто така купуваат со овој производ