.

.

20pcs/многу AAAA Квалитет Зголеми Quartzs Мушка 12MM Природен камен Кристал лабава монистра Круг FlatBlack КАБИНАТА Cabochons Мушка F3105

20pcs/многу AAAA Квалитет Зголеми Quartzs Мушка 12MM Природен камен Кристал лабава монистра Круг FlatBlack КАБИНАТА Cabochons

DEN 260.00
DEN 306.24
-15 %
Количина на стоки


20pcs/многу AAAA Квалитет Зголеми Кварц Мушка 12 MM Природен камен Кристал лабава монистра Круг Flat Black КАБИНАТА Cabochons Мушка F3105
Големина : 12mm
Боја : Розева
Употреба : f или DIY ѓердан
Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, Fedex, UPS-от и така натаму.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
Роуз Кварц
Бренд Име:
Xinyao
Објектот Тежина:
16g/20pcs
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Име:
роуз кварц монистра
боја:
Пинк
Големина:
Dia 12mm
Тежина:
16g/20pcs
дизајн:
за Ѓердан pendant
Тип:
круг flatback
Стил:
diy накит додатоци
Материјал:
природен камен
КОЛИЧИНА:
20pcs/многу
R

Тие исто така купуваат со овој производ