.

.

Нови Пристигнување Британски Човек Врежан Формално Фустан Brogue Чевли Вистинска Кожа Круг Пети се Лизга на Мажите Tassels Крило Совет Мокасини JS94

Нови Пристигнување Британски Човек Врежан Формално Фустан Brogue Чевли Вистинска Кожа Круг Пети се Лизга на Мажите Tassels Крило

DEN 4416.00
Количина на стоки


Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
FEIDERUI
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
JS94
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Brogue Чевли
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ