.

.

Новиот видео надзор за Безбедност Лажни Камера Отворено Куршум Камера Со Светкави 2 *АА Батерија Дополнет од страна на Sun Соларна Енергија камера

Новиот видео надзор за Безбедност Лажни Камера Отворено Куршум Камера Со Светкави 2 *АА Батерија Дополнет од страна на Sun Соларна

DEN 552.00
DEN 613.92
-10 %
Количина на стоки


Карактеристики: 1、Многу реални атарот на камерата го спречува кривичното однесување околу вашата куќа, продавници и складиште итн. 2、 Евтин и ефикасен начин за внатрешна и надворешна употреба ; 3、 Прилагодливи заграда , лесно да го инсталирате, со планината заградата и навртки
Опис На Производот :
Материјал : ABS пластика
Боја : Сребрена
Тежина : 340 g
Вкупно големината на телото : 185 * 82 * 210 mm (L * W * H)
Опсег стојат ротација Настани : целосно прилагодливи (0-90 степен навалите горе и долу, лево и десно ротација 0-360 степени)
Енергија се прикаже : трепка црвено LED светла (светкави интервал се 2 секунди)
Капакот на батеријата отворениот метод : контра-стрелките на часовникот за да го покрие насока на стрелките на часовникот за да го затворите. Отстрани или да го инсталира батерија директно, без прекинувачки контрола
Енергетски извор : сончевата, две ААА батерии или акумулатори (батерии не се вклучени во купените производи)
На животниот век на батеријата : постојан (сончевата енергија може да ја полните батеријата [батерија])
Избегнувајте климатските влијанија додатоци : отворено база и прилагодливи водоотпорен покривање

Број На Модел На:
TI-FB08-S
Бренд Име:
PEGATAH
Функција:
Соларни Напојување
Име:
Soalar Лажни Камера
Тип:
Соларна енергија Атарот на Камерата
R

Тие исто така купуваат со овој производ