.

.

Мешани Бои Акрилик Шарм Лабава Крстот Монистра DIY Ѓердан Накит Одлуки Додатоци BJ-03

Мешани Бои Акрилик Шарм Лабава Крстот Монистра DIY Ѓердан Накит Одлуки Додатоци BJ-03

DEN 108.00
DEN 123.36
-12 %
Количина на стоки


Ве молиме имајте во предвид :
1. Стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно .
2.Стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно, ако износот на повеќе од $10.
3.Ако вашата цел износ повеќе од $200, слободно изрази.
4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.
Ова е време на испорака за пакет :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 90 работни дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена
e-Пакет 5-25 работни дена
EMS5-12 работни дена
DHL/Федекс 3-10 работни дена
Добредојдовте на нашиот магазин>>>
Мешани Бои Акрилик Шарм Лабава Крстот Монистра DIY Ѓердан Накит Одлуки Додатоци BJ-03
Точка Име : Акрилик Шарм Монистра
Боја : Мулти
Објектот Облик : Крст
Количина : 100pcs
Нето Тежина : 27g
Големина : Мешани Големини
Пакување : OPP Вреќа
Answer : ___________________________ Note : * Фотографиите се вистински, физички карактер, туку да се покаже на екранот различни може да имаат малку поинаква боја. *Дијаметар и должина се приближната па ве молиме да се земе дека во предвид кога ќе нарачате.
ПАКЕТИ>>>
Ние се големо внимание во пакување секој детал да ensur безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПРЕВОЗОТ>>>
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА >>>
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
ПОВРАТНИ информации>>>
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
21mm
Објектот Форма:
Блескава Форма
Број На Модел На:
BJ-03
Бренд Име:
scoster
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
Тип На Објект:
Пролет Шарм Монистра
Количина:
100pcs
боја:
Мешани Бои
R

Тие исто така купуваат со овој производ