.

.

CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА Dell Latitude E4300 ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење WM598 13.B3442.С.GN GB0555PDV1-13.B3442.С.GN Лаптоп Фан

CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА Dell Latitude E4300 ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење WM598 13.B3442.С.GN GB0555PDV1-13.B3442.С.GN Лаптоп Фан

DEN 344.00
DEN 483.84
-29 %
Количина на стоки

CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА Dell Latitude E4300 ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење WM598 13.B3442.С.GN GB0555 PDV1-13.B3442.С.GN Лаптоп Фан
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп Вентилаторот За Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
1 x CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА Dell Latitude E4300 ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење WM598 13.B3442.С.GN GB0555 PDV1-13.B3442.С.GN Лаптоп Фан

Материјал:
Алуминиум & Пластика
Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Тип:
Еден Фанови
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
Број На Модел На:
Лаптоп Вентилаторот за ладење Ventilateur
Бренд Име:
DBJBA
USB Порти:
како Слика
19007:
349873
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
R

Тие исто така купуваат со овој производ