.

.

BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Suzuki Grand Vitara 19+19 (2005-) Авто Додатоци Стил

BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Suzuki Grand Vitara 19+19 (2005-) Авто Додатоци

DEN 603.00
DEN 753.60
-20 %
Количина на стоки


BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Suzuki Grand Vitara 19"+19" (2005-) Авто Додатоци Стил
Ве молиме кликнете на линкот подолу за Suzuki Grand Vitara назад стакло :
Карактеристики :
- Сосема нов и висок квалитет
- Универзална U-тип кука, Одговараат за сите модели на U-тип интерфејс
- Frameless дизајн, значително го намалува влечете, бучава и правец-сила.
- Рамни аеродинамичен сечилото обезбедува дури и притисок за да се намали тестови.
- Универзална одговара на повеќето автомобили/автобуси/комбиња/камиони/камиони
- Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно
- Лесна инсталација, се отстрани брзо
Модел Година : 2005-
Возилото Модел : За Suzuki Grand Vitara
Димензија : 19"+19" За возачот и совозачот

Објектот Должина:
19 and 19 inch
Материјал Тип:
Природна Гума
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Бренд Име:
BEMOST
Grand Vitara-Година:
2012,2005,2007,2006,2009,2008,2011,2015,2010,2013,2014
Име На Модел:
СЕ-LMQ-02
Објектот Ширина:
0inch
Специјални Функции:
HD чистење на ветробранското стакло
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Suzuki Модел:
Grand Vitara
Година:
2017Year
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ