.

.

Трговија на големо 6.8.10.12 mm Сина Мода Круг Бисер Имитација Акрилик Бисер Монистра DIY Накит Fingdings PB-07

Трговија на големо 6.8.10.12 mm Сина Мода Круг Бисер Имитација Акрилик Бисер Монистра DIY Накит Fingdings PB-07

DEN 123.00
DEN 140.16
-12 %
Количина на стоки


Трговија на големо 6.8.10.12 mm Сина Мода Круг Бисер Имитација Акрилик Бисер Монистра DIY Jewlery Fingdings PB-07
Точка Име :
Имитација Лабава Бисер Монистра
Големина и Количина :
6mm-300pcs-за 27g/многу
8мм-200pcs-за 50g/многу
10мм-100pcs-за 50g/многу
12mm-50pcs-за 45g/многу
Боја : Сина / Sapphire
Pls Истакна :
Имајте на ум 1 : Различни екранот може да имаат малку поинаква боја.
Забелешка 2 : Бисери 4 големини, Pls се однесуваат на следните големина на маса, да се избере правилната големина за себе. Ви благодариме !
Answer : ___________________________ Note : * Фотографиите се вистински, физички карактер, туку да се покаже на екранот различни може да имаат малку поинаква боја. *Дијаметар и должина се приближната па ве молиме да се земе дека во предвид кога ќе нарачате.
ПАКЕТИ>>>
Ние се големо внимание во пакување секој детал да ensur безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПРЕВОЗОТ>>>
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА >>>
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
ПОВРАТНИ информации>>>
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
scoster
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm 12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
PB-07
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Точка име :
имитација бисер монистра
боја:
Blue Sapphire / сина
R

Тие исто така купуваат со овој производ