.

.

Мешани трговија на Големо Дрво На Животот Капе Акрилна Смола Рамен Грб Половина Круг Cabochon Монистра за Pendant DIY Оркестарот Бележник Занает ХА-76

Мешани трговија на Големо Дрво На Животот Капе Акрилна Смола Рамен Грб Половина Круг Cabochon Монистра за Pendant DIY Оркестарот

DEN 219.00
DEN 249.12
-12 %
Количина на стоки

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
ПРЕВОЗОТ>>>
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.Ако вашата цел износ повеќе од $200, слободно изрази.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Ве молиме имајте во предвид :
1. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Ова е време на испорака за пакет :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 90 работни дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена
e-Пакет 5-25 работни дена
EMS5-12 работни дена
DHL/Федекс 3-10 работни дена
Добредојдовте на нашиот магазин>>>
Мешани трговија на Големо Дрво На Животот Капе Акрилна Смола Рамен Грб Половина Круг Cabochon Монистра за Pendant DIY Оркестарот Бележник Занает ХА-76
Точка Име : Половина Монистра
Боја : мешани бои
Објектот Облик : Тркалезна Рамен грб
Количина : 7pcs
Големина : 24.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ви благодариме! : ). Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.Стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно, ако износот на повеќе од $10.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА >>>
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно . ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
ПАКЕТИ>>>
Ние се големо внимание во пакување секој детал да ensur безбедно испорака за вас . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. *Дијаметар и должина се приближната па ве молиме да се земе дека во предвид кога ќе нарачате.
ПОВРАТНИ информации>>>
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.5 mm
Пакување : OPP Вреќа
Answer : ___________________________ Note : * Фотографиите се вистински, физички карактер, туку да се покаже на екранот различни може да имаат малку поинаква боја.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Смола
Надворешниот Дијаметар:
24.5mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
ХА-76
Бренд Име:
scoster
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
Објектот Форма:
Круг Рамен Грб
Количина:
7pcs
боја:
Мешани Бои
Стил:
ДРВОТО НА ЖИВОТОТ
R

Тие исто така купуваат со овој производ