.

.

Кафе tampers истријте ги прав чекан лажица грав чекан 49mm 51mm 6.6

Кафе tampers истријте ги прав чекан лажица грав чекан 49mm 51mm 6.6

DEN 524.00
DEN 698.88
-25 %
Количина на стоки


База Дијаметар:
51mm, 49mm
Материјал:
PP
Бренд Име:
TWND
Број На Модел На:
coffeeware подесувате
Подесувате База Тип:
Станот
се справи со:
Дрвени
Дијаметар:
49mm 51mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ