.

.

трговија на големо круг деца очила метални мешани ацетат зелени заштитни Очила за Читање Очила UV400 мачка очи деца хари pottoer Очила

трговија на големо круг деца очила метални мешани ацетат зелени заштитни Очила за Читање Очила UV400 мачка очи деца хари pottoer

DEN 6221.00
DEN 7776.00
-20 %
Количина на стоки


Нормално, пакетот може да се следи во рок од 15 дена. На враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас. Понекогаш тоа ќе ви го одложи за лошите временски услови или сопствени проблеми.,ltd :
Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ // ALIEXPRESS SAVER // ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ // E-Пакет // EMS // DHL / / ФЕДЕКС // Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно .
Ако ви треба побрзо испорака, ние може да се испрати на стоките од страна на EMS, DHL, UPS-от, FEDEX (ќе треба дополнителни трошоци)
6Сопствени Даночни
Ние не признава било каква cutomes должност или данок, но ние ќе се потрудиме да ви помогне ако постои било царинска проблем со вашиот пакет.
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух и e Packet.
9Политика На Враќање :
Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, продавачот ветува дека ќе може да се врати пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка) и да се добие целосна наплата. Или, можете да изберете да го задржи производот и се согласувам на наплата на износот директно со продавачот.
MOQ : 20 КОМПЈУТЕРИ (се Меша со 2 модели вкупно 6 бои)
3 -За производи слики :
4-Пакет Детали : (прилог фотографии)
5Плаќање & Испорака
Ние accpet плаќање преку T/T, Westen Union, Paypal, Зачувам, Alipay, L/C Moneygram
Ние претпочитаат Зачувам, полесно е и за нас. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ГИ ДЕТАЛИ КАТАЛОГ ЛЕВАТА СТРАНА ВО ПРОДАВНИЦАТА.
Ако не се/t добиете ittem во рок од 30 дена, pls нас контакт и ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.(Aliexpress трае 24 часа, за да го потврдите вашето плаќање. Цена : повеќе квантитет ќе ги купите, повеќе попуст ќе го добиете!
2-Детал informtaion за производи :
Име на модел : Микс Метал 35 наочари
Материјал : Stainess челик / метал пред + Ацетат храмови совети
Има 2 модели вкупно 6 бои , ве молиме проверете ги следните детали слики.
СЕКОЈ МЕСЕЦ, НИЕ ЌЕ ИЗЛЕЗЕ СО НЕКОИ НОВИ МОДЕЛИ.
Превозот и предавање пријави се неповратни во секој случај.
Ние може да го прогласам за ниска вредност да им помогне на reuce вашиот данок, ве молиме да ни остават порака ако е потребно.
Ние брод на светот во рок од 3 работни дена ofter плаќање е потврдено. Ве молиме да бидете трпеливи.
Ако нашата стока или услуга не ги задоволи вас, ве молиме да ни даде шанса да се подобри пред отворањето на спорот. : Ако продавачот дава "Подолго Заштита" услуга за овој производ, вие може да побара за наплата до 15 дена по цел завршување. ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ, ВКЛУЧУВАЈЌИ STAINESS ЧЕЛИК, АЦЕТАТ, TR90, НАЈЛОН , НЕКОИ ПАТИ, ИСТО ТАКА, ТИТАНИУМ , АЛУМИНИУМ.
1-За Zobwn Оптички co. ВЕ МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА НА TME.

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Микс Метал 35 -- наочари
Бренд Име:
ZOBWN
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ