.

.

INSTANTARTS 2018 ТОПЛА Педијатрија медицинска Сестра Отпечатоци Удобно Чипка-up Станови Чевли за Жени Симпатична Старечки Носат Патики Воздух Мрежа Чевли

INSTANTARTS 2018 ТОПЛА Педијатрија медицинска Сестра Отпечатоци Удобно Чипка-up Станови Чевли за Жени Симпатична Старечки Носат

DEN 1440.00
DEN 1919.52
-25 %
Количина на стоки


За Нас 01 - Нашиот бренд е INSTANTARTS,нашите основни и е Прилагодена на Вашиот Живот. 02 - да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни, . 03 - Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises, . 04 - Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст. 05-Додадете стоката во вашата шопинг кошничка,добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.
За Пад на Превозот и Прилагодени 01 - Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас.
Гаранција и Гаранција 01 - 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број. 04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.Ние ќе испрати нови една за вас. 05 - Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.Ние ќе се реши во разумен начин.
Повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Бренд Име:
instantarts
Моден Елемент:
Тесен Појас
Повод:
Повик
Број На Модел На:
AQ
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Станови Тип:
Основни
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Објектот:
повик чипка патики
Тип:
студентите девојки обичните патики
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
Дише, удобно, стилски , 3d печатење
Име:
медицинска сестра дизајни станови чевли
боја:
како на слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
Тип Име:
Слободно мала тежина патики
R

Тие исто така купуваат со овој производ