.

.

15.6 инчен Android паметни рекламирање играч со екран на допир(медицинска сестра станица,Фунта Ранчот екран,ПОС системот,КИОСК,Аеродром)

15.6 инчен Android паметни рекламирање играч со екран на допир(медицинска сестра станица,Фунта Ранчот екран,ПОС системот,КИОСК,Аеродром)

DEN 17712.00
Количина на стоки


Specifiation на овој 15.6 инчен Android допир рекламирање играч
Спецификација за производ на овој 15.6 инчен android сите-во-едно компјутер
ПРОЦЕСОР : QUAD Core Rockchip3188, ARM Cortex A9 1.6 G
Оперативен СИСТЕМ : Android 4.4
Меморија : 1 GB DDR3,8 GB nand Флеш
Дисплеј : 15" (16 : 9) multi-touch
Екран резолуција : 1920*1080 HD LCD панелот со LED заднинско осветлување
Интернет решенија : WIFI : 8188 ETV 802.11 b/g/n
Bluetooth : Bluetooth 2.1+EDR, компатибилен со Bluetooth3.0
Ext Меморија : Micro SD (до 32 G)
Компјутерски интерфејс : мини USB
Камера : Пред се соочуваат со камера со 2m пиксели
Аудио формат :
MP1,MP2,MP3,WMA,WAV,OGG,OGA,МАЈМУН,FLAC,AAC,M4 A,3 GPP, MP3 : 8 Kbps ~ 392 Kbps, WMA, WMV : 5 Kbps ~ 192 Kbps
Видео формат :
AVI,MPG,MKV,РМ,RMVB,MP4,MOV,VOB,DAT,FLV,TS,3 GP,WEBM(VP8)
Зачестеност одговор : 20 Hz~ 20 KHz SNR : 90d B
Зачудувачки, Shareable екран осетлив на допир Екран-IPS 1920*1080
Апликации
-Демо екрани
-СЕДИШТЕТО на производот екранот
-Медицинска сестра станица
-Пијано демо екранот
Фабриката Турнеја

Производи Статус:
Акции
Тип:
Индустриски Следење
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
МА-156
Контрола:
10 point multi-touch екран
Процесор:
Rockchip 3188, Quad core, Cortex-A9, 1.6 GHz
меморија:
1GB DDR3, 8GB nand флеш
Екранот:
HD екран, LED осветлување
резолуцијата на екранот:
1920*1080
Метод на работа:
24 часа, 7 дена продолжува да работи
Производ гаранција:
2 години
Влезно/излезни порти:
SD картичка, мини USB, USB2.0, Слушалка, DC во
Vesa:
100*100mm
Примена:
сите 3rd партија, google play store апликација
R

Тие исто така купуваат со овој производ