.

.

3Pcs 1/2inch месо тело Железнички & Машина Сечилото Панел Кабинет Рутер Битови Поставите Мелење машина Моќ Алатки Вратата нож Дрво Машина

3Pcs 1/2inch месо тело Железнички & Машина Сечилото Панел Кабинет Рутер Битови Поставите Мелење машина Моќ Алатки Вратата нож

DEN 1405.00
DEN 1653.12
-15 %
Количина на стоки

Користејќи го за рака-остварување фиока или други машини за
Индустриски Квалитет Рутер Битови.Индустриски одделение Микро-жито карбид сечилото
Цврст Челик, Прекалени Тела со Анти-Провизиите Дизајн
Build-up & Отпорни на Топлина Тефлон
Печени на топлина отпорни слој го спречува start-up на пилевина, смола, и на теренот.
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Тело : јаглероден Челик
Сечилото : карбид
боја : жолто+сребро.
Месо тело со Дијаметар : 1/2 инч
Макс Ротирачка Брзина : 12000
Количина : 1 Set (3 Pcs)
Пакетот вклучува :
3 x Рутер Малку
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Димензии:
I147472
Сечење на работ должина:
I147472
Бренд Име:
JAKEMY
R

Тие исто така купуваат со овој производ