.

.

Декоративни фрли перница случај портрет партија црвено вино, чаши плоштадот памук, лен перница покритие за троседот дома capa almofadas

Декоративни фрли перница случај портрет партија црвено вино, чаши плоштадот памук, лен перница покритие за троседот дома capa

DEN 162.00
DEN 216.00
-25 %
Количина на стоки


Име : перница маска
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Боја : како на слики
Димензии : дијаметар околу 45см ( ве молиме овозможи 1-2cm отстапување )
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак ( перница внатрешна не е вклучена ) Напомена :
1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу
на компјутерски монитори и голо око боја разлика. 2. Тоа е само една страна се печатат , боја на задната страна е беж , не чиста бела . 3. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика. 4. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел. Се грижи Инструкциите *Машина за миење, топло 40°C. *не кајгана. *Не ја собори сува. *Не dryclean. Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме. Ова е задната страна перница капакот, имајте на ум снежана ,ако грижа,ве молиме не поставувајте ред,благодарам

Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
KYYZROZZZ
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Портрет
Број На Модел На:
p013
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ