.

.

Нови Пристигнување Човек Рамен Платформа Висока-Топ Chelsea Чевли Британскиот Дизајнер Вистинска Кожа Мажите Мартин Каубој Глуждот Чизми JS54

Нови Пристигнување Човек Рамен Платформа Висока-Топ Chelsea Чевли Британскиот Дизајнер Вистинска Кожа Мажите Мартин Каубој Глуждот

DEN 4800.00
Количина на стоки


Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Моден Елемент:
Платформа
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
FEIDERUI
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Затворање Тип:
Еластична бенд
Број На Модел На:
JS54
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Вратило Материјал:
Патент Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ