.

.

WA121 Жените Часовници 2018 Мода G&D Бренд на Луксузни Злато Кристал Хривнија Часовници Дами Челик рачни часовници Кварц Плоштадот Часовници

WA121 Жените Часовници 2018 Мода G&D Бренд на Луксузни Злато Кристал Хривнија Часовници Дами Челик рачни часовници Кварц Плоштадот

DEN 971.00
DEN 1055.04
-8 %
Количина на стоки


Описи :
Овој модел има два стилови, pls се обрне внимание на ова.
Поставен за секоја прилика.
Fashion & Неврзан
Отстранлив линкови за совршено се вклопуваат
Прецизни кварц движење
Бранеа dial
Око-фаќање на три бар стил хривнија дизајн.
Кул куршум форма хривнија конвергенција главата.
Лицето плоча радијална линии ја отсликува.
3 ATM Вода се Спротивстави, но не и за Капење и Пливање.
Види големини :
Случај Дебелина : Околу 0.7 cm
Дијаметар на Случај : Приближно 3 cm
Должина на Бендот : Прибл 18.5 cm
Пакет се вклучени :
1 * Види

Бренд Име:
G&D GLE&VDO
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Луксуз
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Ниту Еден
Број На Модел На:
B073
Бендот Материјал Тип:
Легура
Бендот Ширина:
30мм
Бендот Должина:
15.5 cm
Случај Дебелина:
7mm
Dial Дијаметар:
300мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Случај Обликот:
Плоштад
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Стил:
Луксузна женска Нараквица часовници
Водоотпорен:
Секојдневно Водоотпорен
Апликации:
Забава,Шопинг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ