.

.

2018 венера одмор нови лето секси жени костим за капење, притисни до biquini кристал бански дама beachwear дијамант бикини сет

2018 венера одмор нови лето секси жени костим за капење, притисни до biquini кристал бански дама beachwear дијамант бикини сет

DEN 775.00
DEN 911.52
-15 %
Количина на стоки

2018 венера одмор нови лето секси жени костим за капење, притисни до biquini кристал бански дама beachwear дијамант бикини сет
ДЕТАЛНИ DISCRIPTION НА ПРОИЗВОДИ
ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ
КОМПАНИЈАТА СЛИКИ
НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ
СЕ ПОВЕЌЕ И ПОВЕЌЕ ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАС

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Половината:
Средината На Половината
Пол:
Жените
Бренд Име:
венера одмор
Поддршка Тип:
жица за слободни
Број На Модел На:
xl201844
Со Подлога:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ