.

.

INSTANTARTS Мали Жените Ранец Симпатична Bichon Frise Цветни Печатење Стилски СТП Кожа Училишни Ранци за Женски Bagpack Кеси

INSTANTARTS Мали Жените Ранец Симпатична Bichon Frise Цветни Печатење Стилски СТП Кожа Училишни Ранци за Женски Bagpack Кеси

DEN 936.00
DEN 1439.52
-35 %
Количина на стоки


За Нас 01 - Нашиот бренд е INSTANTARTS,нашите основни и е Прилагодена на Вашиот Живот. 02 - да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни, . 03 - Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises, . 04 - Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст. 05-Додадете стоката во вашата шопинг кошничка,добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.
За Пад на Превозот и Прилагодени 01 - Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас.
Гаранција и Гаранција 01 - 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број. 04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.Ние ќе испрати нови една за вас. 05 - Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.Ние ќе се реши во разумен начин.
Повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Бренд Име:
instantarts
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Број На Модел На:
Z4
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Декорација:
Никој
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
PU
Стил:
Preppy Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
Точка име :
деца деца на училиште ранец
Стил Име:
учениците од училишниот ранец bookbags
Тип Име:
дете дете момчиња девојчиња мини училиште кеси
погоден:
Учениците студент мини училишниот ранец
useage:
училиште кеси за млади девојки
дизајн:
моден СТП мини ранци жени
Печати:
животно куче цвет печати женски мала торба пакет
Функција:
повик жена кожа ранци
Pls note1:
добредојдовте на сопствени слики
Pls note2:
обезбеди пад на превозот и трговија на големо
R

Тие исто така купуваат со овој производ