.

.

Сува Избрише Табла етикета;Флексибилни Магнет Со Бела ПВЦ Винил;Магнетна фолија;серпентина;Алатка кутија,Знак,полици,Магацин чувар

Сува Избрише Табла етикета;Флексибилни Магнет Со Бела ПВЦ Винил;Магнетна фолија;серпентина;Алатка кутија,Знак,полици,Магацин

DEN 287.04
Количина на стоки


Флексибилни Магнет Лист Со Винил DIY Фрижидер Магнети
Бела ПВЦ филм одговараат за етикетата сува избрише "табли"
90x50mm x дебелина 0.5 mm флексибилни магнети со Винил
Вкупно за 0.5 mm
Quanlity магнетна сила (18g/cm2), со УВ слој заштита на друга страна.
Материјал : Пластични+феритни магнет, една страна мулти пол magnetized /Ro HS помина
Карактеристики : Флексибилен,лесен за сечење
Температурата на работа : Max 80 Dgree
Деца со потешкотии во учењето и користење.
Користете слободно да се намали до саканата големина и облик, со нож или со ножици.
Употреба и бела табла, фрижидер, железо одбор, автомобил, вратата.Етикетата

боја:
Сјај Бела ПВЦ, Мет Бела ПВЦ
Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
SOUVEMAG
Лист Големина:
големи
Возраст:
> 3 години
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Број На Модел На:
90*50mm
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
без печатење
Магнетни Налепница Стил:
DIY
Ламинат:
Бела винил
Дебелина:
0.5 mm
ПОВРШИНА:
ув слој
R

Тие исто така купуваат со овој производ