.

.

Магијата Ikery популарни Кристал multicolor Ретро модата Легура пеперутка глеѓ pin инсекти brooch Накит за жените MKDR001

Магијата Ikery популарни Кристал multicolor Ретро модата Легура пеперутка глеѓ pin инсекти brooch Накит за жените MKDR001

DEN 142.00
DEN 167.04
-15 %
Количина на стоки


Brooch Големина : 5.3*3.8 cm
тежина : 16g

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Пол:
Жените
Бренд Име:
Магијата Ikery
Број На Модел На:
MKDR001
Обликотшема:
Пеперутка
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ