.

.

Refillable Мастило Кертриџ со ЛАК чип T7891 T7892 T7893 T7894 за EPSON Про WF-5110 5190 5620 5690 печатач

Refillable Мастило Кертриџ со ЛАК чип T7891 T7892 T7893 T7894 за EPSON Про WF-5110 5190 5620 5690 печатач

DEN 1007.52
Количина на стоки


Производи : 1x Set /4pcs Refillable Мастило Кертриџ за EPSON Про WF-5110 5190 5620 5690 Печатач со ЛАК чип T7891 T7892 T7893 T7894
Состојба : Нова бренд и празно( без мастила), Со ЛАК чипови
Компатибилност : За EPSON Про WF-5110 5190 5620 5690 Печатач
Кертриџ модел : T7891 T7892 T7893 T7894
Боја : C , M , Y , K,
Предности :
1.100% нов и висок квалитет
2. Висок квалитет и прифатлива цена.
3. Лесно да се инсталира и се користи едноставно.
4. Со ЛАК чипови, тоа може да го ресетирате автоматски при замена на касети.
5. тоа мастило рефил последователно по мастило го снема.
6. Тоа може да го користите постојано, тоа ќе ги зачувате вашите трошоци и да ви донесе повеќе придобивки.
7. Добро за заштита на животната средина.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
No
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
TOPPARTS
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
T7891 T7892 T7893 T7894
Обоени:
Yes
Состојба:
Нови
Земја/Регион на Производство:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ