.

.

XUBEN Гроздобер Панк Стил Триаголник Цврстиот геометрија дрво Studs Обетки сребро злато боја brincos antigo

XUBEN Гроздобер Панк Стил Триаголник Цврстиот геометрија дрво Studs Обетки сребро злато боја brincos antigo

DEN 143.52
Количина на стоки


Опис на производот
Име : Ретро earring 100% Сосема Нов Камења : Австралија Кристал Или Кубни Циркони сребро Позлатен Пакување : една пара во картичката opp вреќа ве Молиме обидете се да се купи 12pairs да се добие најдобра цена
Фото Галерија
Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќна shiopping

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
xuben
is_customized:
No
Број На Модел На:
XB - YC07033
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
Метал
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Обликотшема:
Геометриски
Употреба:
Двојно Earring
Материјал:
Кристално
Стил:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Пол:
Унисекс
ОБЛИКОТ:
Растенијата
Занает:
Клипот Обетки
Големина:
Мини
Метали Тип:
Ретро Гроздобер злато
R

Тие исто така купуваат со овој производ