.

.

YEMUSEED Нови Блузи Жените Секојдневен Зајдисонце сценографијата Печатени Tees Harajuku Tumblr Бела О Деколте, T кошула DQ07-QM

YEMUSEED Нови Блузи Жените Секојдневен Зајдисонце сценографијата Печатени Tees Harajuku Tumblr Бела О Деколте, T кошула DQ07-QM

DEN 240.00
DEN 343.20
-30 %
Количина на стоки


Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) XS - - - - - S 40/15.75" 94/37.01" - 63/24.80" 15/5.91" М 41/16.14" 96/37.79" - 65/25.59" 16/6.29" L 42/16.54" 98/38.58" - 67/26.38" 17/6.69" XL 43/16.93" 100/39.37" - 69/27.17" 18/7.09" XXL - - - - - Една Големина - - - - - "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YEMUSEED
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
DQ07-QM
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
боја:
1 боја
Големина:
S M L XL
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Повик
R

Тие исто така купуваат со овој производ