.

.

39mm 49mm Изработени од Нерѓосувачки Челик Говорникот Скок Подлога ДИСК Hifi Аудио CD Плочата Рекордер Следи AMP Изолација Нозе Стојат База

39mm 49mm Изработени од Нерѓосувачки Челик Говорникот Скок Подлога ДИСК Hifi Аудио CD Плочата Рекордер Следи AMP Изолација Нозе

DEN 456.00
Количина на стоки


Бренд Нови Изработени од Нерѓосувачки Челик Говорникот AMP Скок Подлога
Предмет Бр. : SUS-39-12
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ЦПУ Машински
Дијаметар : 39mm
Висина : 12mm
Тежина : околу 0.09 КГ/PC
Предмет Бр. : SUS -39-27
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ЦПУ Машински
Дијаметар : 39mm
Висина : 27mm
Тежина : околу 0.15 КГ/PC
Предмет Бр. : SUS-49-12
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ЦПУ Машински
Дијаметар : 49mm
Висина : 12mm
Тежина : околу 0.15 КГ/PC
Предмет Бр. : SUS-49-37
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ЦПУ Машински
Дијаметар : 49mm
Висина : 37mm
Тежина : околу 0.35 КГ/PC

боја:
39x12mm Подлога, 39x27mm Скок, 39mm Скок и Подлога, 49x12mm Подлога, 49x37mm Скок, 49mm Скок и Подлога
Максимална Моќност По Канал:
11w
Бренд Име:
ГД-ДЕЛОВИ
Тип:
Нерѓосувачки Челик Скок Подлога
R

Тие исто така купуваат со овој производ