.

.

Отворено тапан торба виткање патување водоотпорен перница преносни облека торба лебдат складирање торба 19*39cm бесплатен превозот

Отворено тапан торба виткање патување водоотпорен перница преносни облека торба лебдат складирање торба 19*39cm бесплатен превозот

DEN 638.00
DEN 672.00
-5 %
Количина на стоки


Отворено тапан торба виткање патување водоотпорен перница преносни облека торба лебдат складирање торба 19*39cm бесплатен превозот
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
http : //help.aliexpress.com/how_to_place_order.html
Прифатени методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

боја:
Зелена, розова
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
Гардероба
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање
Број На Модел На:
E08-1-1
Обликот:
Круг
Дебелина:
8.5 жица
Тип:
Складирање Кеси
Материјал:
ПВЦ
Производот:
складирање торба
Капацитет:
19*39cm
Спецификација:
19*39cm
Материјал:
ПВЦ
Пакување:
OPP вреќа
Големина:
19*39cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ