.

.

Слободен Брод K03 53039880116 53039700116 504136797 116 Турбо Турбополнач За FIAT Ducato 2005 - F1A Multijet F1AE0481N 2.3 L 130HP

Слободен Брод K03 53039880116 53039700116 504136797 116 Турбо Турбополнач За FIAT Ducato 2005 - F1A Multijet F1AE0481N 2.3 L

DEN 14688.00
DEN 16319.52
-10 %
Количина на стоки


Бесплатен Превозот Нови K03-0116 53039880116 53039700116 5303-970-0116 5303-988-0116 504136797 Турбо Турбина Турбополнач За ОВЛАСТЕНИТЕ Комерцијални Ducato Права 2005-2011 Мотор F1 A 2.3 L 94 KW 130 HP
Турбо Модел :
K03 K03-0116
53039880116 53039700116
504136797
За ОВЛАСТЕНИТЕ Комерцијални Ducato Права 2005-2011 Мотор F1 A 2.3 L 94 KW 130 HP 2287ccm Турбо Модел K03 Дел Број 53039880116 53039700116 OE број 504136797 права 2005-2011 Година Опис За FIAT Комерцијални Ducato Права 2005-2011 2.3 L Мотор F1 A 2.3 L 94 KW ВРТЕЖИ во минута Max 4200 Гориво Дизел Меѓусебно со 49135-05140
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Материјал Тип:
вратило К18.Турбина Тркала Материјал K418
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Висина:
15inch
Објектот Ширина:
20inch
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Поставување на Возило:
ПРЕД
Автомобил Производител:
Фиат
Објектот Тежина:
7kg
Име На Модел:
K03 53039880116 53039700116 За ОВЛАСТЕНИТЕ Комерцијални Ducato 05 - F1A 2.3 L
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2005-
Објектот Должина:
15inch
Објектот:
K03 0116 K03-0116 116 турбо Турбополнач
Дел Број:
53039880116 53039700116 5303-988-0116 5303-970-0116
OE БРОЈ:
504136797 5303 988 0116 5303 970 0116
Апликацијата возило:
За ОВЛАСТЕНИТЕ Комерцијални Ducato Права 2005-2011 2.3 L 94KW
Примена на моторот:
F1A 2.3 L 94KW 130HP 2287ccm
Гаранција време:
12 месеци
Бесплатен превозот :
Бесплатен превозот
R

Тие исто така купуваат со овој производ