.

.

Природни АА Квалитет Malachite Gem камен Cabochon 22x30mm Овална Гем Cabochon Прстен Лице Pendant, 5piece/пакет

Природни АА Квалитет Malachite Gem камен Cabochon 22x30mm Овална Гем Cabochon Прстен Лице Pendant, 5piece/пакет

DEN 2735.52
Количина на стоки


Природни Malachite Gem камен Cabochon 22x30mm Овална Гем Cabochon Прстен Лице Pendant, 5piece/пакет
килограм
Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2-примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.
3-ЕМС/UPS-от (за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
4-Хонгконг Пост (за мали цел).
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ).Ние ќе брод во точка (а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена .Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака .Понекогаш како custome проблем и временските проблем ,тоа ќе биде одложен за неколку дена .Тоа може да биде до околу 30 дена.
Фабриката Историја
Ние сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Гуангжу, Кина.Нашите главни производи вклучуваат : Полу Скапоцен Камен и сребро jewery како и од не ' рѓосувачки челик накит. Имаме речиси повеќе од 50-100 вешт рака-сечење работници плови со барањата, и скоро 50 сечење машини. И ние се стави голема технолошки внимание во обработка на изборот, сечење, изработката, полирање и дупчење придружени со строга контрола на квалитетот.
Се Враќа & Повратна Информација :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање.
Што се очекува да се добијат ПОЗИТИВНИ повратните информации и 5-ѕвезда оценка од вас ако сте среќни со нашите производи. Ако најдете било какви проблеми на објектот ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас да го работат надвор пред да остави негативни или неутрални повратни информации или ниска НСД оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти : Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе бидеме среќни да одговорите на било кој пораки во рок од 1 работен ден. Ние не се работи за време на викендите и празниците, но ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за понеделник. Па ве молиме љубезно се чека за нашиот одговор и не остави лош повратни информации или датотека случај пред добивање на одговор. Ви благодариме за вашето трпение!

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
бронза
Бренд Име:
URORU
Објектот Тежина:
16g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
22mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Главниот Камен:
Malachite
Камен Методот На Третман:
Природни
Камен Создавање Метод:
Природни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
22x30mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ