.

.

Брз Слободен Брод 5pcs/многу Коло Посветен Thermocouple Приклучок на КПС-SMP-К PCB Thermocouple Socket

Брз Слободен Брод 5pcs/многу Коло Посветен Thermocouple Приклучок на КПС-SMP-К PCB Thermocouple Socket

DEN 631.00
DEN 685.44
-8 %
Количина на стоки

Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
КПС-SMP-К PCB thermocouple socket
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Обичај:
Сопствен тип
Производи Статус:
Акции
Тип:
thermocouple socket
R

Тие исто така купуваат со овој производ