.

.

Бесплатен Превозот 50 компјутери/многу Мини ОЕМ ЛОГОТО Табела Тениски Рекет Топката Keychain/ Keyring Клуб Метал/Промоција подарок/ Сувенири

Бесплатен Превозот 50 компјутери/многу Мини ОЕМ ЛОГОТО Табела Тениски Рекет Топката Keychain/ Keyring Клуб Метал/Промоција подарок/

DEN 3104.00
DEN 4434.24
-30 %
Количина на стоки


Висок квалитет на Мини табела тениски рекет топката копче синџир/keychain/ keyring Метал
Материјал : Цинк На lloy
Големина : како се покаже слика
Тежина : 20 g/pc
Може да се испрати до пријател/корисниците како подарок/промоција стоки
Пакет : индивидуални ПП торба
pls ни даде вашата печати лого ! сите ОЕМ нема да се врати поддршка

Бренд Име:
POWERTI
Тип:
Тенис на маса keychain
одговараат за:
торба, спортска торба, чанта, keychain
бадминтон рекет keychain:
Пинг-понг Клуб Промоција подарок
Промоција подарок keyring:
Табела тениски рекети keychain
Тенис на маса сувенири:
Тенис на маса промоција подарок
Количина:
50pcs
Функција:
ОЕМ производи
боја:
како Слика
R

Тие исто така купуваат со овој производ