.

.

трговија на големо природни сина песок, камен аспект намали 2mm 3mm15/38cm мали семе мониста накит одлуки занает наоди DIY за жени

трговија на големо природни сина песок, камен аспект намали 2mm 3mm15/38cm мали семе мониста накит одлуки занает наоди DIY за

DEN 336.00
Количина на стоки


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Објектот Тежина:
10g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
YS00105
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал Тип:
сина песок, камен
Обликот:
мали семе мониста
Објектот Дијаметар:
2mm 3mm
Надворешниот Дијаметар:
2-3mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ