.

.

lcd шарки за hp 8440p lcd hinger Бесплатен Превозот Am07D000500 + AM07D000600

lcd шарки за hp 8440p lcd hinger Бесплатен Превозот Am07D000500 + AM07D000600

DEN 670.00
DEN 720.00
-7 %
Количина на стоки

Купувачот мора да го прочитате: 1, За испитот (1) Изглед инспекција,Вклучувајќи интерфејс непроменети, итн 2. За гаранција (1) Бесплатно гаранција од 60 дена од приемот на стоката,ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања,ве Молиме да не коментар случајно 3,За испорака (1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ние ќе го испрати надвор од 5-7 работни дена (2) Бидејќи транспорт е трети лица друштвото,Па ние може да ви го гарантира точна време на испорака,Ако не се примените стоки за долго време,ве Молиме контактирајте со нас (3)Нашите цени не вклучуваат царинските давачки,Други трошоци, како што се царина, се на товар на купувачот 4, За набавка (1) Слободен товарни ние помине epacket,што е потребно околу 20 до 60 дена,ве Молиме изберете друга експрес испорака ако е потребно итно (2)ве Молиме бидете сигурни дека вашата стоки се исти како нашата,Ако не сте сигурни,ве Молиме обратете се на резервен дел број Или обезбеди слики да ни се обратите за сигурни (3) Ако ви треба повеќе,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви даде задоволителна цена

Тип На Објект:
lcd шарки
Број На Модел На:
8440P
Бренд Име:
Knotolus
Компатибилен Бренд:
8440P
8440p 8440w lcd шарки:
Користи
R

Тие исто така купуваат со овој производ