.

.

Либан Шарени Писма Мини 3D Гума Фрижидер Магнет Туристички Патувања Сувенири ПОДАРОК ИДЕЈА

Либан Шарени Писма Мини 3D Гума Фрижидер Магнет Туристички Патувања Сувенири ПОДАРОК ИДЕЈА

DEN 287.52
Количина на стоки


Ставка Опис
Тема : Либан
Материјал : Висок квалитет на гума, со Магнет во задниот дел
Мерење : 8.5 x 2.5 cm
Пакет Се Вклучени
1 x Фрижидер Магнет
Сувенир Фрижидер Магнети
Врати сеќавањата на вашиот туристички патувања со нашите шарени и атрактивни сувенири фрижидер магнети. Овие познати знаменитости се одличен начин да ве потсетам секојдневниот на оние возбуда и забава. Тоа е исто така одличен подарок за пријател, да се каже и споделување на своја приказна, додека сте биле во странство, да ги донесе поблиску до светот и сите негови можности.
Во прилог да се користи за фрижидер да ги собере сите видови на мали потсетници, тие се исто така големи декоративни додатоци на шкафче, file кабинет или било кој друг мазна метална површина дома или на работа за декорација цели.

Бренд Име:
Луди Неколку
Шема:
Писмо
Магнетни Налепница Стил:
Писмо
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 8 години
Лист Големина:
S
Спецификација:
Single-piece Package
Тип:
Фрижидер Магнети
R

Тие исто така купуваат со овој производ