.

.

Трговија На Големо Трендовски Злато Сребрена Боја Одење Пингвин Ѓердан Жените Оригами Изјава Ѓердан Домашно Милениче

Трговија На Големо Трендовски Злато Сребрена Боја Одење Пингвин Ѓердан Жените Оригами Изјава Ѓердан Домашно Милениче

DEN 804.00
DEN 1236.96
-35 %
Количина на стоки

Одење Пингвин pendant ѓердан е рачно изработени модни животинско ѓердан,тоа се прави на цинк легура.
.Големина : 31 x 20mm деликатни мода накит ќе ве потсетам на вашата најдобра пријателка и убавина меморија!
Забелешка : ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате во секое време,ако ви треба мојата помош,јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат.Јас ќе се обезбеди најдобра услуга и највисок квалитет за вас. Можете да мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
Материјал : Злато или сребро или злато се зголеми позлатен Месинг
Должина на синџирот : 45 cm pendant ѓердан е рачно изработени модни животинско ѓердан,тоа се прави на цинк легура. Деликатни мода накит ќе ве потсетам на вашата најдобра пријателка и убавина меморија!
Забелешка : ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате во секое време,ако ви треба мојата помош,јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат.Јас ќе се обезбеди најдобра услуга и највисок квалитет за вас. Можете да мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
DANGGAO
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
D0029
Пол:
Унисекс
R

Тие исто така купуваат со овој производ