.

.

Малезија, Куала Лумпур, Petronas Кули Патување Сувенири 3D Смола Декоративни Фрижидер Магнет Занает ПОДАРОК

Малезија, Куала Лумпур, Petronas Кули Патување Сувенири 3D Смола Декоративни Фрижидер Магнет Занает ПОДАРОК

DEN 335.52
Количина на стоки


Ставка Опис
Тема : Малезија, Куала Лумпур, Petronas Кули
Материјал : Висок квалитет смола, со Магнет во задниот дел
Мерење : 7 x 5 см
Пакет Се Вклучени
1 x Фрижидер Магнет
Сувенир Фрижидер Магнети
Врати сеќавањата на вашиот туристички патувања со нашите шарени и атрактивни сувенири фрижидер магнети. Овие познати знаменитости се одличен начин да ве потсетам секојдневниот на оние возбуда и забава. Тоа е исто така одличен подарок за пријател, да се каже и споделување на своја приказна, додека сте биле во странство, да ги донесе поблиску до светот и сите негови можности.
Во прилог да се користи за фрижидер да ги собере сите видови на мали потсетници, тие се исто така големи декоративни додатоци на шкафче, file кабинет или било кој друг мазна метална површина дома или на работа за декорација цели.

Бренд Име:
Луди Неколку
Шема:
Сценско
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 8 години
Лист Големина:
Медиум
Спецификација:
Single-piece Package
Тип:
Фрижидер Магнети
Магнетни Налепница Стил:
Ознаки за места
R

Тие исто така купуваат со овој производ