.

.

Жените Плажа Капчиња Backless Бохемски Halterneck Вечер Партија Макси Долг Фустан 03.23

Жените Плажа Капчиња Backless Бохемски Halterneck Вечер Партија Макси Долг Фустан 03.23

DEN 581.00
DEN 726.72
-20 %
Количина на стоки


Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Бохемски
Бренд Име:
JAYCOSIN
Материјал:
плетење памук
Број На Модел На:
Жените Плажа Капчиња Backless Бохемски Halterneck Вечер Партија Макси Lo
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Sleeve Стил:
Резервоар
точка 1:
Модата жените
точка 2:
долг фустан
R

Тие исто така купуваат со овој производ