.

.

Панталони Мажите Маскирна Воена Тактичка Панталони Војска Униформа Панталони Борба Товар Панталона Повик За Воена Машки Кавер-Панталоните Плус Големина

Панталони Мажите Маскирна Воена Тактичка Панталони Војска Униформа Панталони Борба Товар Панталона Повик За Воена Машки Кавер-Панталоните

DEN 1354.00
DEN 2256.00
-40 %
Количина на стоки

Панталони Мажите Секојдневен Панталони Бренд за машка Облека Машки Долг Фустан Панталона Нозе Халим Солидна Боја Sweatpants Хип-хоп Панталони
НЕМА ПОЈАС
Појас е за преземање на слики. Ви благодариме
Добредојдовте на нашиот магазин 1. Како да се избере големина : Како се допаѓа оваа слика да се измери вашиот Панталони' Половината, Колковите, Бедро. Ова е Азија големина , ве Молиме изберете вистинската големина следи големината на табелата! Големина : ве Молиме Овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. 2. Оваа Азија Големина е Помала 2-3 Големина од Европска Големина. Ако не сте сигурни за големината на ,ве молиме слободно контактирајте со нас,да ни кажете вашата висина и тежина, и Половината . Но, бидете избере и да се одлучи со себе.
Големина
Половината(cm)
Хип(cm)
Бедрото(cm)
Должина(cm)
29
74
90
60
102
30
77
94
60
104
31
80
98
61
106
32
83
102
62
108
33
86
104
63
109
34
90
108
64
110
36
93
112
66
111
38
98
116
68
112
полите=42cm
Вештачки мерење, грешки 1-3cm е можно. 1(cm)=0.39(инчи)

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Редовни
Стил:
Воени
Панталона Стил:
Карго Панталони
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Платно
Декорација:
Џебови
Должина:
Full Length
Пред Стил:
Pleated
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Бренд Име:
IEGLA
Број На Модел На:
PAN187
боја:
Зелена,Сива
Големина:
28-38
Број На Модел На:
PAN187
R

Тие исто така купуваат со овој производ