.

.

Топла Продажба на Природен Пурпурна Кристал Камен Pendant Дрвото на Животот Pendant Ѓердан Со Црна Кожа Ѓердан DZ0115a

Топла Продажба на Природен Пурпурна Кристал Камен Pendant Дрвото на Животот Pendant Ѓердан Со Црна Кожа Ѓердан DZ0115a

DEN 335.04
Количина на стоки


Топла Продажба на Природен Пурпурна Кристал Камен Pendant Дрвото на Животот Pendant Ѓердан Со Црна Кожа Ѓердан
Модел : DZ0115a
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
ROYALBEIER
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
DZ0115a
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Објектот:
pendant ѓердан
Материјал:
природен камен
боја:
како Слика
Обликот:
Месечина
Состојба:
100% Сосема Нов
Тежина:
10g
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метал Тип:
Бакар
Синџир должина:
45см
R

Тие исто така купуваат со овој производ