.

.

Британскиот Вистинска Кожа рачно изработени Алигатор Шема на Мажите Мокасини Посочи Пети се Лизга на Врежан Човек Формално Фустан Brogue Чевли YMX473

Британскиот Вистинска Кожа рачно изработени Алигатор Шема на Мажите Мокасини Посочи Пети се Лизга на Врежан Човек Формално Фустан

DEN 3830.00
DEN 4032.00
-5 %
Количина на стоки


Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Број На Модел На:
YMX473
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
FEIDERUI
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Brogue Чевли
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ